#8

Menážka ocet / olej | stříbro | Francie | 1860-1880

#8

Silver
3 limity
305 zobrazení
17 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
28. 3. 2022 20:00

velikost
33 x 26 cm
datováno
1860-1880

Ag 950/1000, hmotnost 738,05g, 33x26cm, stříbrník L.DUPRE, skleněné kobaltové sklo 2ks, karafka se zátkami, atest punc.úřadu+puncy Francie