#93

Náušnice s diamanty a topazy | 3ct. | Itálie

#93

Jewelery
260 zobrazení
69 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
28. 3. 2022 20:00

datováno
1970-1980

Au 750/585/1000, hmotnost 11,20g, diamanty o celkové váze 3ct., barva G-H, čistota VVS2-VS1, 2ks topaz syté barvy váha cca 3,60ct., Itálie-Řím 1970-1980, atest punc.úřadu+staré puncy