#114

Přívěs s diamanty a perioditem | Art deco | Československo 1930

#114

Jewelery
90 zobrazení
24 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 24 000 Kč
30. 11. 2022 20:00

velikost
délka 48 mm
datováno
1930

Au 585/1000, hmotnost 5,10g, délka 48mm, diamanty o celkové váze 0,40ct., barva H-I, čistota VS-SI, sytý zelený periodit o váze cca 3,70ct., mimořádná zlatnická práce, Československo 1930, atest punc.úřadu