velikost | délka 48 mm |
datováno | 1930 |
Au 585/1000, hmotnost 5,10g, délka 48mm, diamanty o celkové váze 0,40ct., barva H-I, čistota VS-SI, sytý zelený periodit o váze cca 3,70ct., mimořádná zlatnická práce, Československo 1930, atest punc.úřadu