#123

Kapesní hodiny | AUDERMARS FRERES

#123

Watches
210 zobrazení
27 700 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 24 700 Kč
30. 11. 2022 20:00

velikost
průměr 55 mm
datováno
1890

Au 580/1000, hmotnost 124,30g, tříplášťové zlaté hodinky, všechny tři pláště ve zlatě, vynikající stav, funkční ale bez záruky chodu, Švýcarsko - Geneve, starý box, platný punc Z-29