velikost | průměr 55 mm |
datováno | 1890 |
Au 580/1000, hmotnost 124,30g, tříplášťové zlaté hodinky, všechny tři pláště ve zlatě, vynikající stav, funkční ale bez záruky chodu, Švýcarsko - Geneve, starý box, platný punc Z-29
velikost | průměr 55 mm |
datováno | 1890 |