#22

Stříbrný tác s uchy | stříbro | Německo 1900-1910

#22

Silver
72 zobrazení
29 900 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 29 900 Kč
30. 11. 2022 20:00

velikost
72 x 43.5 cm
datováno
1900-1910

Ag 800/1000, hmotnost 1987,75g, 72cm x 43,5cm, Německo 1900-1910, atest punc.úřadu+staré puncy