velikost | 50 |
datováno | 1920-1930 |
Au 750/1000, Platina 950/1000, hmotnost 6,15g, velikost 50, diamanty o celkové váze 1,74ct., centrální kámen o váze 0,35ct., barva H-I, čistota VS1-VS2, zasazen v onyxu, Československo 1920-1930, atest punc.úřadu