#43

Prsten s diamanty onyx | Art deco | Československo 1920-1930

#43

Jewelery
115 zobrazení
39 900 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 39 900 Kč
30. 11. 2022 20:00

velikost
50
datováno
1920-1930

Au 750/1000, Platina 950/1000, hmotnost 6,15g, velikost 50, diamanty o celkové váze 1,74ct., centrální kámen o váze 0,35ct., barva H-I, čistota VS1-VS2, zasazen v onyxu, Československo 1920-1930, atest punc.úřadu