#73

Náušnice s diamanty | Art deco | Československo 1920-1930

#73

Jewelery
92 zobrazení
58 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
30. 11. 2022 20:00

datováno
1920-1930

Au 750/585/1000, hmotnost 3,75g, diamanty o celkové váze 2,20ct., barva H-I, čistota VS1-VS2, velmi oblíbený tvar ve formě kytiček, Československo 1920-1930, atest punc.úřadu+staré puncy