#78

Prsten s diamanty a rubíny | Art Deco | Československo 1925

#78

Jewelery
89 zobrazení
54 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 54 000 Kč
30. 11. 2022 20:00

velikost
58
datováno
1925

Au 585/1000, hmotnost 3,45g, velikost 58, diamanty o celkové váze 0,85ct., centrální kámen o váze 0,45ct., barva I-J, čistota SI1-SI2, mimořádná práce s nepálenými rubíny MOGOK BARMA, atest punc.úřadu, znalecký posudek Dr.Hyršl