velikost | 58 |
datováno | 1925 |
Au 585/1000, hmotnost 3,45g, velikost 58, diamanty o celkové váze 0,85ct., centrální kámen o váze 0,45ct., barva I-J, čistota SI1-SI2, mimořádná práce s nepálenými rubíny MOGOK BARMA, atest punc.úřadu, znalecký posudek Dr.Hyršl