#1

Prsten s diamanty a safíry | Art deco

#1

Jewelery
4 limity
503 zobrazení
4 400 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
7. 12. 2021 20:00

velikost
49.5
datováno
1920-1930

Au 416/1000, hmotnost 1,70g, celková váha diamantů 0,15 ct. + 2ks safírky, Československo, rok 1920-1930, atest punc.úřadu, velikost 49,5