#10

Prsten s diamanty a smaragdy

Prsten s diamanty a smaragdy
Prsten s diamanty a smaragdy
Prsten s diamanty a smaragdy
Prsten s diamanty a smaragdy
#10

Prsten s diamanty a smaragdy

Jewelery
5 limitů
410 zobrazení
13 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
7. 12. 2021 20:00

velikost
51
datováno
1940-1950

Au 333/1000, hmotnost 3,55g, 3x diamant | 10x smaragd, Evropa 1940-1950, velikost 51, atest punc.úřadu