Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#10
8
Prsten s diamanty a smaragdy
#10
8
Prsten s diamanty a smaragdy
Jewelery
5 limitů
410 zobrazení
13 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
7. 12. 2021 20:00
Vánoční eAukce starožitných šperků a stříbra
Aukční katalog
velikost
51
datováno
1940-1950
Au 333/1000, hmotnost 3,55g, 3x diamant | 10x smaragd, Evropa 1940-1950, velikost 51, atest punc.úřadu
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript