#12

Brož s diamanty | Art deco

Brož s diamanty | Art deco
Brož s diamanty | Art deco
Brož s diamanty | Art deco
Brož s diamanty | Art deco
#12

Brož s diamanty | Art deco

Jewelery
4 limity
337 zobrazení
5 500 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 1 700 Kč
7. 12. 2021 20:00

datováno
1930

Au 585/1000, hmotnost 3,45g, celková váha diamantů 0,21 ct., barva I-J, čistota VS2, atest punc.úřadu