Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#14
7
Prsten s diamanty | Secese | 1900
#14
7
Jewelery
4 limity
517 zobrazení
9 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
7. 12. 2021 20:00
Vánoční eAukce starožitných šperků a stříbra
Aukční katalog
velikost
62
datováno
1900
Au 580/1000, hmotnost 2,82g, celková váha diamantů 0,36 ct., barva I-J, čistota SI1-SI2, Vídeň punc liška 1866-1921, velikost 62
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript