#14

Prsten s diamanty | Secese | 1900

#14

Jewelery
4 limity
517 zobrazení
9 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
7. 12. 2021 20:00

velikost
62
datováno
1900

Au 580/1000, hmotnost 2,82g, celková váha diamantů 0,36 ct., barva I-J, čistota SI1-SI2, Vídeň punc liška 1866-1921, velikost 62