#15

Prsten s diamanty a akvamarínem | Art deco

#15

Jewelery
8 limitů
590 zobrazení
17 500 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
7. 12. 2021 20:00

velikost
49
datováno
1920-1930

Au 585/1000, hmotnost 4,60g, celková váha diamantů 0,60 ct., akvamarín o váze 2 ct., velikost 49, Československo 1920-1930, platný český punc