#16

Prsten s diamanty | Art deco

Prsten s diamanty | Art deco
Prsten s diamanty | Art deco
Prsten s diamanty | Art deco
Prsten s diamanty | Art deco
#16

Prsten s diamanty | Art deco

Jewelery
5 limitů
412 zobrazení
8 500 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
7. 12. 2021 20:00

velikost
55
datováno
1920-1930

Au 750/1000, hmotnost 3,35g, celková váha diamantů 0,30 ct. + turmalíny, Československo 1920-1930, velikost 55, platný český punc