#161

Svícen | stříbro | 6 ramen | Lazarus Posen | Německo

#161

Silver
6 limitů
498 zobrazení
31 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
7. 12. 2021 20:00

velikost
výška 60 cm
datováno
1860-1870

Ag 800/1000, hmotnost 1532,85g netto, rokokové provedení, velice dekorativní, výška 60cm, Německo 1860-1870, stříbrník G.SCHNAUFFER, výrobce LAZARUS POSEN, atest punc.úřadu + staré puncy