velikost | výška 60 cm |
datováno | 1860-1870 |
Ag 800/1000, hmotnost 1532,85g netto, rokokové provedení, velice dekorativní, výška 60cm, Německo 1860-1870, stříbrník G.SCHNAUFFER, výrobce LAZARUS POSEN, atest punc.úřadu + staré puncy
velikost | výška 60 cm |
datováno | 1860-1870 |