#2

Prsten s diamantem 0,50 ct. | Československo 1929

#2

Jewelery
5 limitů
485 zobrazení
18 500 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
7. 12. 2021 20:00

velikost
53.5
datováno
1929

Au 585/1000, hmotnost 1,82g, váha centrálního diamantu 0,50 ct., barva H-I, čistota VS2-SI1, zlatník R.R, Československo, punc lvíček od roku 1929