Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#2
9
Prsten s diamantem 0,50 ct. | Československo 1929
#2
9
Jewelery
5 limitů
485 zobrazení
18 500 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
7. 12. 2021 20:00
Vánoční eAukce starožitných šperků a stříbra
Aukční katalog
velikost
53.5
datováno
1929
Au 585/1000, hmotnost 1,82g, váha centrálního diamantu 0,50 ct., barva H-I, čistota VS2-SI1, zlatník R.R, Československo, punc lvíček od roku 1929
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript