#3

Prsten s diamanty a smaragdem

Prsten s diamanty a smaragdem
Prsten s diamanty a smaragdem
Prsten s diamanty a smaragdem
Prsten s diamanty a smaragdem
Prsten s diamanty a smaragdem
#3

Prsten s diamanty a smaragdem

Jewelery
5 limitů
459 zobrazení
14 500 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
7. 12. 2021 20:00

velikost
54
datováno
1950-1960

Au 750/1000, hmotnost 5,00g, celková váha diamantů 0,50 ct., barva H, čistota VS2-SI1, smaragd o váze cca 2,5 ct., Evropa 1950-1960, platný československý punc