#33

Prsten s diamanty | 1,75 ct. | Československo

#33

Jewelery
4 limity
381 zobrazení
26 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 17 000 Kč
7. 12. 2021 20:00

velikost
57
datováno
1980-1990

Au 585/1000, hmotnost 8,20g, diamanty o celkové váze 1,75 ct. vyryto na šíně prstenu, centrální kámen 0,45 ct., barva F-G, čistota VVS1-VVS2, + 12 diamantů o váze 1,30 ct., barva F-G, čistota VVS1-VVS2, Československo 1980-1990, atest punc.úřadu