velikost | 57 |
datováno | 1980-1990 |
Au 585/1000, hmotnost 8,20g, diamanty o celkové váze 1,75 ct. vyryto na šíně prstenu, centrální kámen 0,45 ct., barva F-G, čistota VVS1-VVS2, + 12 diamantů o váze 1,30 ct., barva F-G, čistota VVS1-VVS2, Československo 1980-1990, atest punc.úřadu