#4

Prsten s diamanty a smaragdem | Československo

#4

Jewelery
4 limity
377 zobrazení
10 500 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
7. 12. 2021 20:00

datováno
1950-1960

Au 585/1000, hmotnost 5,15g, celková váha diamantů 0,50 ct., barva I, čistota VS2-VS1, smaragd o váze 0,90 ct., Československo 1950-1960, atest punc.úřadu