#44

Prsten s diamanty | Art deco | Československo 1920-1930

#44

Jewelery
4 limity
451 zobrazení
56 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
7. 12. 2021 20:00

velikost
58
datováno
1920-1930

Au 585/1000, hmotnost 5,90g, diamanty o celkové váze 1,78 ct., centrální kámen o velikost 0,55 ct., barva G, čistota VVS2, další 2 kameny o váze 0,23 ct. + 0,26 ct., barva I, čistota VVS1/VS1, znalecký posudek Dr.Hyršl, Československo 1920-1930, velikost 58, atest punc.úřadu