velikost | 58 |
datováno | 1920-1930 |
Au 585/1000, hmotnost 5,90g, diamanty o celkové váze 1,78 ct., centrální kámen o velikost 0,55 ct., barva G, čistota VVS2, další 2 kameny o váze 0,23 ct. + 0,26 ct., barva I, čistota VVS1/VS1, znalecký posudek Dr.Hyršl, Československo 1920-1930, velikost 58, atest punc.úřadu