#45

Náramek s diamanty (tkz. tenisový ) | Německo

#45

Jewelery
9 limitů
463 zobrazení
88 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
7. 12. 2021 20:00

datováno
1970-1980

Au 750/1000, hmotnost 13,95g, celková váha 41 ks diamantů 4,10 ct., barva H, čistota VS2-SI1, Německo 1970-1980, platný český punc