#48

Prsten s diamanty a safírem | Německo

#48

Jewelery
6 limitů
579 zobrazení
22 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 3 800 Kč
7. 12. 2021 20:00

velikost
56
datováno
1985

Au 585/1000, hmotnost 3,75g, diamanty 10ks o celkové váze 0,45 ct., barva G-H, čistota VS1 + bazaltový safír o hmotnost 3 ct. ( Austrálie ), znalecký posudek Dr.Hyršl, velikost 56, Německo 1985, atest punc.úřadu