velikost | 56 |
datováno | 1985 |
Au 585/1000, hmotnost 3,75g, diamanty 10ks o celkové váze 0,45 ct., barva G-H, čistota VS1 + bazaltový safír o hmotnost 3 ct. ( Austrálie ), znalecký posudek Dr.Hyršl, velikost 56, Německo 1985, atest punc.úřadu