#5

Kolier s diamanty, safíry a perlou | Art Deco

#5

Jewelery
7 limitů
476 zobrazení
18 500 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
7. 12. 2021 20:00

datováno
1920-1930

Au 585/1000, hmotnost 7,74g, celková váha diamantů 1,90 ct., barva I-J, čistota SI1-SI2, 5ks safírových bagetek a 1ks přírodní perlička, Československo, platný český punc