#53

Prsten s diamanty | Art deco | Československo 1930-1935

#53

Jewelery
373 zobrazení
33 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
7. 12. 2021 20:00

velikost
56
datováno
1930-1935

Au 585/1000, hmotnost 7,10g, diamanty o celkové váze 1,87 ct., centrální kámen 0,95 ct., barva H, čistota VS2-SI1, Československo 1930-1935, velikost 56, atest punc.úřadu