velikost | 56 |
datováno | 1930-1935 |
Au 585/1000, hmotnost 7,10g, diamanty o celkové váze 1,87 ct., centrální kámen 0,95 ct., barva H, čistota VS2-SI1, Československo 1930-1935, velikost 56, atest punc.úřadu
velikost | 56 |
datováno | 1930-1935 |