#7

Náušnice s diamanty | Art deco | Československo

#7

Jewelery
4 limity
381 zobrazení
8 500 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
7. 12. 2021 20:00

datováno
1920-1930

Au 360/1000, hmotnost 2,25g, celková váha diamantů 0,70 ct., Československo 1920-1930, atest punc.úřadu