#71

Náušnice zlato | safíry | platina | Art Deco

#71

Jewelery
358 zobrazení
54 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
7. 12. 2021 20:00

velikost
délka 6,5 cm
datováno
1930-1940

Platina 950/1000, hmotnost 12,20g, diamanty o celkové váze 1,62 ct. + safírové bagetky, barva H-I, čistota VS2-SI1, Československo 1930-1940, délka 6,5 cm, atest punc.úřadu