velikost | délka 6,5 cm |
datováno | 1930-1940 |
Platina 950/1000, hmotnost 12,20g, diamanty o celkové váze 1,62 ct. + safírové bagetky, barva H-I, čistota VS2-SI1, Československo 1930-1940, délka 6,5 cm, atest punc.úřadu
velikost | délka 6,5 cm |
datováno | 1930-1940 |