#96

T. Kärner - Pierot Rosenthal

T. Kärner - Pierot Rosenthal
T. Kärner - Pierot Rosenthal
T. Kärner - Pierot Rosenthal
T. Kärner - Pierot Rosenthal
T. Kärner - Pierot Rosenthal
#96

T. Kärner - Pierot Rosenthal

Porcelain
51 zobrazení
Aktuální cena
6 500 Kč
Starožitnosti Artek
Starožitnosti Artek
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Pro limitování se přihlašte
Christmass auction (1st)
Christmass auction (1st)

Rozměry
27cm

Glazovaný porcelán. Značeno na základně. Restaurované hrdlo loutny.