#116

William Schiffer
(1920)

Masaryk

WILLIAM SCHIFFER (1920)
#116

William Schiffer
(1920)

Masaryk

101-150
367 zobrazení
50 EUR
Art Invest Group s.r.o.
Art Invest Group s.r.o.
10. 11. 2018 14:00

litografia na papieri
36x35 cm
značené vpravo dole „W. Schiffer Paris 1969“
1969

Masaryk