#210

Jozef Srna
(1979)

Rodina

JOZEF SRNA, ML. (1979)
#210

Jozef Srna
(1979)

Rodina

201-250
437 zobrazení
900 EUR
Art Invest Group s.r.o.
Art Invest Group s.r.o.
10. 11. 2018 14:00

olej na plátne
95x105 cm
značené vľavo dole „Srna 2018“
informace
Na zadnej strane diela autorský štítok.
2018

Rodina

Jozef Srna mladší se narodil v roce 1979.

Absolvoval Vyšší školu výtvarných umění v Bratislavě v roce 2004 pod vedením profesora Rudolfa Sikory.

Jeho malířský vývoj byl ovlivněn několika pedagogy, včetně profesora Sikory, Jána Bergera a Antonína Střížka z Akademie výtvarných umění v Praze. Je známý jako klasický malíř, avšak tento popis je spíše klišé v rámci současné slovenské umělecké scény.

Jeho oblíbenou technikou je historická malba, zejména díla umělců jako jsou F. Goya, W. M. Turner a E. Delacroix.