technika | olej na plátne |
rozměr | 61x50 cm |
signatura | neznačené |
informace | K dielu je priložená správa s výsledkom nedeštruktívneho fyzikálneho prieskumu diela z Ústavu merania SAV, ktorá odhalila na zadnej strane rámu torzo nápisu čiastočne v angličtine a čiastočne v neogotickej nemčine v znení: „On prichádza! Je to dobrá správa.“ K dielu je priložené vyjadrenie od PhDr. J. Moravcovej, kurátorky Sbírky umění 19. Století NG v Prahe o kvalite diela. |
rok | pol. 19. stor. |
Portrét ženy s listom