#214

NEZNÁMY MALIAR

NEZNÁMY MALIAR
#214

NEZNÁMY MALIAR

201-250
367 zobrazení
2 400 EUR
Art Invest Group s.r.o.
Art Invest Group s.r.o.
10. 11. 2018 14:00
22. aukcia
22. aukcia

olej na plátne
61x50 cm
neznačené
informace
K dielu je priložená správa s výsledkom nedeštruktívneho fyzikálneho prieskumu diela z Ústavu merania SAV, ktorá odhalila na zadnej strane rámu torzo nápisu čiastočne v angličtine a čiastočne v neogotickej nemčine v znení: „On prichádza! Je to dobrá správa.“ K dielu je priložené vyjadrenie od PhDr. J. Moravcovej, kurátorky Sbírky umění 19. Století NG v Prahe o kvalite diela.
pol. 19. stor.

Portrét ženy s listom