#120

Josef Hampl (1932-2019) - Bez názvu

#120

Collage
1 limit
57 zobrazení
3 500 Kč
Artkunst
Artkunst
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
26. 6. 2024 18:00

DU signováno, datováno
kresba, frotáž
rozměry
62 x 48
1986