#134

Kumi Sugaï (1919 -1996) (JAP) - Signal C

#134

110 zobrazení
14 000 Kč
Artkunst
Artkunst
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
26. 6. 2024 18:00

PD signováno
litografie
rozměry
75 x 56
rámováno
1974

Vydavatel: Print 190, Amsterdam. Tisk: Michael Casse, Paris. V soupisu grafického dila : Katsuo Hara - Sugaï. Catalogue raisonné de l'œuvre gravé 1955-96, No. 238