#136

Piero Dorazio
(1927 – 2005)

Cercles de Nuit

Piero Dorazio (IT) (1927-2005) - Cercles de Nuit
#136

Piero Dorazio
(1927 – 2005)

Cercles de Nuit

1 limit
74 zobrazení
9 800 Kč
Artkunst
Artkunst
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
26. 6. 2024 18:00

PD Piero Dorazio 1992, 3/90, DU dedikace
litografie, papír
rozměry
70 x 50
rámováno
1992