#159

Eva Švankmajerová (1940-2005) a Jan Švankmajer (1934) - Cadavre exquis 3

#159

surrealismus
64 zobrazení
7 000 Kč
Artkunst
Artkunst
26. 6. 2024 18:00

sign., dat., čísl. 4/35
pastelkou kolorovaná litografie
rozměry
50 x 33
2000

J.Š. Grafika, Obrazový soupis 1972-2023, opus 35