#204

Jan Merta (1952) - Mám rád Ameriku? Má Amerika ráda mě?

#204

Contemporary art
3 limity
95 zobrazení
4 100 Kč
Artkunst
Artkunst
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
26. 6. 2024 18:00

PD signováno, datováno, LD aut. tisk
serigrafie
rozměry
50 x 35
2002
levý dolní roh mírně pomačkaný