#6

Joseph Otto Flatter
(1894 – 1988)

The Call of Wandering Jew

Joseph Otto Flatter
#6

Joseph Otto Flatter
(1894 – 1988)

The Call of Wandering Jew

1-50
311 zobrazení
9 500 Kč
ArtKunst Galerie
ArtKunst Galerie
9. 11. 2020 14:00

tuš, akvarel, papír
35,5 x 51 cm
1940
sign.dat. PN
1894 - 1988

The Call of Wandering Jew