#262

Horst Bartnig
(1936)

7/8 Unterbrechungen

Horst Bartnig (DE)
#262

Horst Bartnig
(1936)

7/8 Unterbrechungen

World graphics
255 zobrazení
6 500 Kč
ArtKunst Galerie
ArtKunst Galerie
21. 2. 2021 18:00

lept
35,5 x35,5 cm
1984/85
sign.dat. na rubu
1936

7/8 Unterbrechungen