Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#262
Horst Bartnig
(1936)
7/8 Unterbrechungen
#262
Horst Bartnig
(1936)
7/8 Unterbrechungen
World graphics
255 zobrazení
6 500 Kč
ArtKunst Galerie
21. 2. 2021 18:00
Horst Bartnig
Prohlédnout autora
25. aukce
Aukční katalog
lept
35,5 x35,5 cm
1984/85
sign.dat. na rubu
1936
7/8 Unterbrechungen
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript