#317

Vladimír Jindřich Bufka
(1887 – 1916)

Portrét ženy

Vladimír Jindřich Bufka
#317

Vladimír Jindřich Bufka
(1887 – 1916)

Portrét ženy

Photography
292 zobrazení
2 000 Kč
Artkunst Galerie
Artkunst Galerie
21. 2. 2021 18:00

čb fotografie
13 x 7 cm
rámováno
provenience
slepotisk: Atelier Bufka Prague
1887 - 1916

Portrét ženy