technika | čb fotografie |
rozměr | 13 x 7 cm |
rám | rámováno |
provenience | slepotisk: Atelier Bufka Prague |
autor | 1887 - 1916 |
Portrét ženy
technika | čb fotografie |
rozměr | 13 x 7 cm |
rám | rámováno |
autor | 1887 - 1916 |