technika | akvarel, pastel, papír |
rozměr | 20x14 - 35x17 cm |
signatura | nesignováno |
stav díla | stopy stáří, 2 x nalepeno na podklad |
4 x geometrická kompozice
rozměr | 20x14 - 35x17 cm |
signatura | nesignováno |