#42

P. Hořčičková

4 x geometrická kompozice

Hořčičková P.
Hořčičková P.
Hořčičková P.
Hořčičková P.
Hořčičková P.
#42

P. Hořčičková

4 x geometrická kompozice

Painting / drawing
233 zobrazení
2 200 Kč
ArtKunst Galerie
ArtKunst Galerie
21. 2. 2021 18:00

akvarel, pastel, papír
20x14 - 35x17 cm
nesignováno
stopy stáří, 2 x nalepeno na podklad

4 x geometrická kompozice