#266

Milan Cais
(1974)

Dvojice

Milan Cais - (1974)
#266

Milan Cais
(1974)

Dvojice

Technika
akvarel, akryl, papír
Rozměr
76 x 57
Prodáno za
44 000 Kč
Artkunst
Artkunst
Vyvolávací cena: 38 000 Kč
6. 12. 2021 18:00

Základní údaje

technika
akvarel, akryl, papír
rozměr
76 x 57
rok
2017
signatura
PD Milan Cais 2017
rám
rámováno

Popis

Dvojice

O autorovi

Milan Cais se narodil v roce 1974. 

Studoval na Akademii výtvarných umění v Praze v letech 1992–1999, kde absolvoval ateliéry sochařů Huga Demartiniho a Jindřicha Zeithammla a vizuálního umělce Jiřího Davida. 

Je známý jako hudebník a vizuální umělec pracující v oborech jako jsou socha, kresba, manipulovaná fotografie, instalace, scénografie, performance a video. 

Účastnil se mnoha společných výstav jak v České republice, tak i ve světě, a jeho práce je zastoupena v několika sbírkách. Od roku 1988 je členem skupiny Tata Bojs, kde působí jako skladatel, zpěvák, bubeník, textař, výtvarník a producent. S touto skupinou nahrál deset řadových alb, za které obdrželi mnoho ocenění, včetně ceny Anděl.

Mohlo by se Vám líbit

Prozkoumejte další položky z tohoto výběru, který zaručeně povzbudí vaše smysly a podnítí Vaši představivost.
Zobrazit celý výběr