28. eAukce70 / 346

70Jiří Kolář

Bez názvu
technikakoláž
rozměr88 x 37
rok1966
signaturaPD JK 66, na rubu autorem dodatečně signováno a datováno 1993
stav dílapoškození na okrajích díla, odřeniny
autor1914 - 2002

Příhozy

Konečná cena
59 000 Kč
Vyvolávací cena
30 000 Kč

2
399
10

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
2. 6. 2022 17:00
Datum aukce
2. 6. 2022 18:00
Nabízeno v rámci aukce:
28. eAukce
artkunst