28. eAukce82 / 346

82Kamil Lhoták

Stroj č. 9 (Zásobník vody pro parní lokomotivu)
technikalitografie, papír
rozměr73,5 x 56,7
rok1979
signaturaPD Kamil Lhoták 79
proveniencev soupisu díla pod číslem G449
autor1912-1990

Příhozy

Konečná cena
47 000 Kč
Vyvolávací cena
35 000 Kč

3
242
10

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
2. 6. 2022 17:00
Datum aukce
2. 6. 2022 18:00
Nabízeno v rámci aukce:
28. eAukce
artkunst