zachovalost | dobrý |
technika | Bromostříbrná fotografie |
rozměr | 21x16cm |
rok | 20./90.léta 20.stol. |
signatura | Neznačeno |
rám | volně |
stav díla | dobrý |
(1870-1960) byl americký lékař a amatérský fotograf českého původu, který významně ovlivnil českou fotografii 20. a 30. let svými zkušenostmi z USA. Byl známý fotografiemi městské krajiny a života ve městě.