#120

Růžička Josef Drahomír, Město, (20. /90. léta 20. stol.)

#120

Photography
3 limity
157 zobrazení
300 Kč
Art Mozaika Praha s.r.o.
Art Mozaika Praha s.r.o.
Vyvolávací cena: 1 Kč
4. 5. 2022 19:00

dobrý
Bromostříbrná fotografie
21x16cm
20./90.léta 20.stol.
Neznačeno
volně
dobrý

(1870-1960) byl americký lékař a amatérský fotograf českého původu, který významně ovlivnil českou fotografii 20. a 30. let svými zkušenostmi z USA. Byl známý fotografiemi městské krajiny a života ve městě.