zachovalost | dobrý |
technika | Bromostříbrná fotografie |
rozměr | 55x45,5cm |
rok | 90.léta 20.stol. |
signatura | Neznačeno |
rám | volně |
stav díla | dobrý |
(1941, Zlín)
zachovalost | dobrý |
rozměr | 55x45,5cm |
rok | 90.léta 20.stol. |
signatura | Neznačeno |
rám | volně |
stav díla | dobrý |