zachovalost | dobrý |
technika | Bromostříbrná fotografie |
rozměr | 23x16,5cm |
rok | 30.léta 20.stol. |
signatura | Neznačeno |
rám | volně |
stav díla | dobrý |
(1908 - 1965)
zachovalost | dobrý |
rozměr | 23x16,5cm |
rok | 30.léta 20.stol. |
signatura | Neznačeno |
rám | volně |
stav díla | dobrý |