#70

Stanislav Konečný
(1908 – 1965)

1908

Konečný Stanislav, Schody, (30. léta 20. stol.)
#70

Stanislav Konečný
(1908 – 1965)

1908

Photography
3 limity
159 zobrazení
320 Kč
Art Mozaika Praha s.r.o.
Art Mozaika Praha s.r.o.
Vyvolávací cena: 1 Kč
4. 5. 2022 19:00

dobrý
Bromostříbrná fotografie
23x16,5cm
30.léta 20.stol.
Neznačeno
volně
dobrý

(1908 - 1965)