#84

Jaroslav Kysela
(1913 – 2003)

1913

Kysela Jaroslav, Kostel, (30. /90. léta 20. stol.)
#84

Jaroslav Kysela
(1913 – 2003)

1913

Photography
160 zobrazení
120 Kč
Art Mozaika Praha s.r.o.
Art Mozaika Praha s.r.o.
Vyvolávací cena: 1 Kč
4. 5. 2022 19:00

dobrý
Bromostříbrná fotografie
39,5x29,5cm
30./90.léta 20.stol.
Neznačeno
volně
dobrý

(1913 - 2003) byl český fotograf, člen Českého klubu fotografů amatérů. Ve 30. a 40. letech patřil mezi naše nejlepší amatérské fotografy. Věnoval se převážně statické fotografii výtvarně pojatých kompozic.