zachovalost | dobrý |
technika | Bromostříbrná fotografie |
rozměr | 39,5x29,5cm |
rok | 30./90.léta 20.stol. |
signatura | Neznačeno |
rám | volně |
stav díla | dobrý |
(1913 - 2003) byl český fotograf, člen Českého klubu fotografů amatérů. Ve 30. a 40. letech patřil mezi naše nejlepší amatérské fotografy. Věnoval se převážně statické fotografii výtvarně pojatých kompozic.