#28

Rossana de Montfort

Rossana de Montfort
#28

Rossana de Montfort

53 zobrazení
55 000 Kč
Art Mozaika Praha s.r.o.
Art Mozaika Praha s.r.o.
19. 9. 2022 19:00

dobrá
olej na plátně
100x150 cm
2022
signováno vlevo dole
blindrám

My Living Treasure