zachovalost | dobrá |
technika | olej na plátně |
rozměr | 100x150 cm |
rok | 2022 |
signatura | signováno vlevo dole |
rám | blindrám |
My Living Treasure
zachovalost | dobrá |
technika | olej na plátně |
rozměr | 100x150 cm |
rok | 2022 |
rám | blindrám |
My Living Treasure