zachovalost | dobrá |
technika | Kombinovaná technika Acryl a olej na plátně |
rozměr | 9 x 2 m |
signatura | signováno v |
rám | blindrám |
Zánik a vznik bytí
zachovalost | dobrá |
rozměr | 9 x 2 m |
signatura | signováno v |
rám | blindrám |