zachovalost | dobrá |
technika | olej na plátně |
rozměr | 100x100 cm |
rok | 2022 |
signatura | signováno vpravo dole |
rám | blindrám |
Odvaha a sebeúcta
zachovalost | dobrá |
technika | olej na plátně |
rozměr | 100x100 cm |
rok | 2022 |
rám | blindrám |
Odvaha a sebeúcta