#40

Tučková Veronika

Tučková Veronika
#40

Tučková Veronika

30 zobrazení
20 000 Kč
Art Mozaika Praha s.r.o.
Art Mozaika Praha s.r.o.
19. 9. 2022 19:00

dobrá
olej na plátně
100x100 cm
2022
signováno vpravo dole
blindrám

Odvaha a sebeúcta