zachovalost | dobrý |
technika | akvarel, pastel |
rozměr | 38x28 cm5 |
rok | 2022 |
signatura | signováno |
rám | volně |
Torzo
Daniel Krejbich je umělec, malíř a grafik, který se narodil v roce 1969. Studoval nejprve architekturu na ČVUT fakultě architektury. Později pokračoval ve studiích na Vysoké škole uměleckoprůmyslové u profesora Jirků a věnoval se také designu nábytku během studií ve Štrasburku na École Nationale d'Architecture.
V jeho uměleckém díle je patrný vliv jeho zájmu o mezilidské vztahy a vztah člověka k přírodě. Jeho malby a grafiky zachycují témata spojená s lidskými interakcemi a vztahem k krajině. Krejbichovy práce pravděpodobně odrážejí jeho multidisciplinární vzdělání a různorodý umělecký přístup, který kombinuje prvky architektury, designu a výtvarného umění.